Yeni Teknik Direktörle İlk AntrenmanPayas Belediyespor 1975 Teknik Direktörü Galip Gündoğdu takımıyla ilk antrenmanına çıktı.


İlk antrenmanda kısa bir konuşma yapan Gündoğdu " Sivas Dört Eylül Belediye Spor maçını izledim. Bundan sonra hiçbir futbolcum o maçtaki performansın altına düşemez. Gün geçtikçe o maçta göstermiş olduğunuz performansın üzerine çıkacaksınız. Göze hoş gelen futbol oynayarak iyi sonuçlar elde edeceğiz" dedi.
İlk antrenmana kulüp yöneticileri geldi. Kulüp Başkanı Mehmet Ay " Yeni hocamız takımımıza hayırlı olsun. Galip Hocam ile umduğumuz yerlere geleceğimize inanıyoruz. Yeni bir sayfa açtık. Bu sayfayı güzel bir şekilde hocamızla siz futbolcular dolduracaksınız" dedi. Daha sonra Payas Belediyespor 1975 Transfer Komitesi Başkanı Mehmet Baştuğ söz alarak "Bizler yönetim olarak her zaman maddi ve manevi anlamda yanınızda olduk. Bundan sonra da yanınızda olmaya devam edeceğiz. Başarı güvenle ve çalışmayla elde edilir. Sizlere sonuna kadar güveniyoruz. Sizler de daha çok çalışarak takımımızı hak ettiği yerlere taşıyacaksınız" dedi.Payas Belediyespor 1975 Kulübü


Tarih : 21 Kasım 2013
SON OYNANAN KARŞILAŞMA
PAYAS BELEDİYESPOR 1975
2-2
KEMER TEKİROVA SPOR
BİR ÖNCEKİ KARŞILAŞMA
PAYAS BELEDİYESPOR 1975
3-0
HALİDE EDİP ADIVARSPOR
Spor Toto 3. Lig 2.GRUP FİKSTÜRÜ
Bu Web Sayfası
Payas Belediyesi
Tarafından Hazırlatılmıştır.